Certyfikaty

Nasze certyfikaty

Wiedza, doświadczenie i standardy

Nasza wiedza, doświadczenie i stosowane technologie to efekt połączenia wiedzy i praktyki specjalistów z Polski, Szwecji i Finlandii. Stale rozwijamy swój potencjał produkcyjny i realizujemy zlecenia na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.

Standardy realizowanych przez nas procesów zapewniają osiągnięcie najlepszych rezultatów ekonomicznych i jakościowych przy zachowaniu restrykcyjnych norm bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska.

Naszym celem jest ciągły wzrost konkurencyjności naszych klientów i zapewnienie im lepszej przyszłości poprzez zastosowanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii. Dla każdego klienta znajdujemy rozwiązania dopasowane do jego indywidualnych potrzeb.

 

Nasze certyfikaty

Systemowe doskonalenie wewnętrznych procesów jest naszym najwyższym priorytetem, podobnie jak zarządzanie jakością realizowanych usług poparte certyfikatami ISO 9001 i IATF 16949. Dążymy do jak najlepszego dopasowania naszych usług do potrzeb klientów, wykazując odpowiedzialną postawę, względem przestrzegania norm ochrony środowiska, popartą certyfikatem ISO 14001.

Ponadto, w celu zapewnienia bezpieczeństwa transakcji obrotu towarem strategicznym, posiadamy certyfikowany WSK (Wewnętrzny System Kontroli) oraz koncesję na obrót specjalny w zakresie wytwarzania wyrobów oraz obrotu wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym.

 


Do pobrania


ISO 14001
ISO 9001
IATF 16949
Certyfikat WSK
Koncesja MSWiA