Lakiernia przemysłowa

Oleśnica

Alucrom Sp. z o.o. Zakład Oleśnica

Automatyczna linia KTL: 1,5 x 2,5 x 1,1 m
Automatyczna linia lakierowania proszkowego: 1,5 x 2,5 x 1,1 m
Automatyczna kabina śrutownicza: 1,5 x 2 m
Automatyczna linia przygotowania powierzchni: 1,5 x 2,5 x 1,1 m

Praca w Alucrom

Skontaktuj się z naszym rekrutrem aby pozyskać więcej informacji o pracy w naszych zakładach.
Dołącz do naszego zespołu!

Zakład w Oleśnicy, dzięki najnowocześniejszej technologii lakierowania powierzchni przemysłowych, poprzez malowanie proszkowe i E-coat (KTL), pełni usługi dopasowane do wymagań klienta z branży automotive. Zakład świadczy usługi przygotowania powierzchni z wykorzystaniem technologii fosforanowania cynkowego oraz klasycznego śrutowania.

Lakiernia ta dedykowana jest przede wszystkim dla producentów z branży automotive, spełniamy najbardziej rygorystyczne normy z zakresu jakości powłok antykorozyjnych w połączeniu z najostrzejszymi normami ochrony środowiska. Dzięki w pełni automatycznym liniom technologicznym, a także profesjonalnemu personelowi jesteśmy w stanie spełniać najwyższe standardy obowiązujące w motoryzacji, zachowując przy tym wysoki poziom efektywności kosztowej, jakże istotnej na wysoce konkurencyjnym rynku automotive. Realizowane przez nas procesy spełniają najwyższe wymagania przemysłu motoryzacyjnego, co potwierdza posiadany przez nas certyfikat IATF 16949. To wszystko sprawia, że lakierowane przez nas powierzchnie przemysłowe charakteryzują się wysoką jakością oraz odpornością na działania zewnętrzne.

Lakierowanie powierzchni przemysłowych

Lakiernia KTL daje możliwość lakierowania elementów i powierzchni przemysłowych o bardzo skomplikowanych kształtach. Grubość powłoki jaką można uzyskać w tym procesie to od 10 do 45 mikronów. Kataforeza w połączeniu z fosforanowaniem i malowaniem proszkowym, daje możliwość uzyskania powłok lakierniczych o najwyższym stopniu antykorozyjności.

Hala o powierzchni ok 3500 mkw, w której zainstalowana jest linia KTL i linia proszkowa, podzielona jest na kilka stref: strefę śrutowania, strefę zakładania i ściągania detali, strefę z piecami lakierniczymi, strefę malowanie proszkowego. Wszystko to połączone jest automatyczną linią transportu, która sterowana jest elektronicznie, linia automatycznie rozpoznaje detale klienta i dobiera proces zgodnie z przygotowanymi wcześniej danymi przez technologa. Do tego dochodzi część magazynowa, strefa rozładunku i wysyłki gotowych produktów.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować usługi towarzyszące lakierowaniu powierzchni przemysłowych, takie jak specjalistyczne pakowanie, konfekcjonowanie czy bezpośrednie wysyłki do klientów finalnych. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie naszego zespołu ekspertów, jesteśmy w stanie zaproponować i wdrożyć rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

 

 

 

 

Skontaktuj się z naszym ekspertem

    Kontaktując się z nami, dane, które wpiszesz w formularzu zostaną zapisane. Zapisujemy te informacje, aby móc przetwarzać Twoje pytania i opinie. Gdy informacje nie są już potrzebne, usuwamy je. Informacje nie są wykorzystywane w żadnym innym celu. Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe przeczytasz na https://www.granitor.se/pl/ochrona-danych

    Inne nasze lakiernie