Lakiernia przemysłowa

Byków 2

Alucrom Sp. z o.o. Zakład Byków 2

Automatyczna linia przygotowania powierzchni: 2,5 x 2,5 x 0,6 m
Automatyczna linia lakiernicza: 2,5 x 2,5 x 0,6 m

Praca w Alucrom

Skontaktuj się z naszym rekrutrem aby pozyskać więcej informacji o pracy w naszych zakładach

Usługi malowania w zakładzie Byków 2

Oddział Alucrom Byków 2, znajdujący się w pobliżu Wrocławia to zakład, w którym świadczymy usługi malowania antykorozyjnego skierowane przede wszystkim do Klientów z branży automotive. Posiadamy odpowiednią infrastrukturę, w tym automatyczną linię przygotowania powierzchni i zautomatyzowany system lakierniczy, dzięki którym możemy przeprowadzać szereg procesów, takich jak malowanie wałów napędowych czy silników hydraulicznych.

Seryjne malowanie natryskowe

W zakładzie Byków 2 świadczymy usługi związane przygotowywaniem i malowaniem określonych materiałów oraz powierzchni w celu zapewnienia im jak najlepszej ochrony.

Malowanie natryskowe: sposób malowania za pomocą pistoletu, który natryskuje farbę pod ciśnieniem na określoną powierzchnię. Jest to metoda, która bardzo dobrze sprawdza się także w przypadku pokrywania farbą ochronną m.in. elementów drewnianych, elewacji budynków, a także karoserii pojazdów. Metoda ta cieszy się dużą popularnością w branży automotive. Zaletą malowania natryskowego jest niewielkie zużycie farby i szybkość, z jaką wykonuje się ten proces.

W pełni zautomatyzowana linia lakiernicza pozwala nam przeprowadzać proces antykorozyjnego malowania seryjnego bardzo dużej ilości małych elementów, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko realizować zlecenia obejmujące nawet tysiące sztuk towaru. Nowoczesna technologia wykorzystywana w tym procesie przekłada się nie tylko na czas realizacji, ale także na atrakcyjny cennik tego typu usług.

 

 

Malowanie wałów napędowych

W zakładzie Byków 2 wykonujemy usługę nakładania powłok na wały przegubowe. Proces malowania wałów napędowych realizujemy, wykorzystując zjawisko elektrostatyki. Lakierowanie elektrostatyczne umożliwia równomierne rozłożenie warstwy ochronnej na całej powierzchni malowanego elementu, nie pomijając nawet drobnych detali, dzięki czemu sprawdza się w przypadkach wymagających dużej precyzji. Technikę lakierowania elektrostatycznego można zastosować zarówno do malowania na mokro, jak i malowania proszkowego. Szybkość i łatwość aplikacji farby tą metodą przekłada się również na cennik usługi.

Wszystko to sprawia, że lakierowanie elektrostatyczne doskonale sprawdza się jako metoda malowania wałów napędowych. Oddział Alucrom w Bykowie koło Wrocławia świadczy tę usługę od początku swojego istnienia, ciesząc się zaufaniem producentów części motoryzacyjnych. Zakład Byków 2 spełnia międzynarodowe normy jakościowe oraz ekologiczne potwierdzone certyfikatami IATF 16949 i ISO 14001. Proces przygotowania powierzchni do obróbki realizowany jest z wykorzystaniem preparatów opracowanych w technologii Oxsilan® zapewniających najwyższą jakość ochrony środowiska podczas wykonywanych prac lakierniczych.

Alucrom to międzynarodowy lider na rynku zabezpieczeń antykorozyjnych. Wszystkie nasze usługi staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej niestandardowe zlecenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty naszej firmy!

 

Skontaktuj się z naszym ekspertem

    Kontaktując się z nami, dane, które wpiszesz w formularzu zostaną zapisane. Zapisujemy te informacje, aby móc przetwarzać Twoje pytania i opinie. Gdy informacje nie są już potrzebne, usuwamy je. Informacje nie są wykorzystywane w żadnym innym celu. Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe przeczytasz na https://www.granitor.se/pl/ochrona-danych

    Inne nasze lakiernie