O nas

Nasze lakiernie

Lakiernie w Polsce

Alucrom jest wiodącym szwedzkim dostawcą usług z zakresu obróbki powierzchni i ochrony antykorozyjnej. Nasi specjaliści realizują zaawansowane projekty z zakresu malowania poprzedzonego przygotowaniem powierzchni. W połączeniu z naszym ponad 60-letnim doświadczeniem, kompetencjami oraz w wielu przypadkach unikalnymi metodami produkcji, mamy możliwość oferowania naszym klientom rozwiązań efektywnych kosztowo, a zarazem charakteryzujących się wysoką jakością.

Na rynku polskim Alucrom działa od 2003 roku, wraz z powstaniem pierwszej lakierni pod Wrocławiem. Obecnie posiadamy 4 lakiernie przemysłowe zlokalizowane pod Wrocławiem oraz w okolicy Kielc: Byków 1, Byków 2, Oleśnica i Dębska Wola.

Alucrom to nowoczesne, przemysłowe lakiernie, które specjalizują się w nakładaniu najbardziej zaawansowanych powłok antykorozyjnych i dekoracyjnych. Z naszych usług korzystają firmy z branży automotive, przemysłu kolejowego i i maszynowego, maszyn budowlanych, rolniczych, przemysłu elektromechanicznego, producenci autobusów i naczep. Działamy także o obszarze przemysłu i technologii o przeznaczeniu strategicznym/ wojskowym. W oparciu o zdobywane doświadczenie,  stale rozwijamy swój potencjał produkcyjny i realizujemy zlecenia na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.

 

 

JAKOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE W TRWAŁOŚĆ

Lider w obróbce powierzchni - lider w trwałości

Firma Alucrom została założona w 1953 roku i oferuje usługi w zakresie ochrony antykorozyjnej, działając w kilku lokalizacjach w Szwecji, Finlandii i Polsce. Podstawą naszej działalności są usługi zaawansowanej obróbki powierzchniowej w naszych zakładach lub realizacja projektów u klienta. Od 1996 roku jesteśmy częścią grupy Midroc Europe (obecnie Granitor), która dziś znajduje się w 70 lokalizacjach w Szwecji. W Polsce Alucrom działa od 2003 roku.

Jesteśmy członkiem Granitor

Granitor (dawniej Midroc Europe) to rodzinna grupa firm z siedzibą w Szwecji, która prowadzi działalność w Europie Północnej.

Granitor oznacza zrównoważoną kulturę korporacyjną i odpowiedzialny biznes. Wspólnie tworzymy zrównoważone środowisko sprzyjające rozwojowi i zarządzaniu nieruchomościami, lokalami i domami. Pomagamy firmom sprostać wyzwaniom przyszłości poprzez kompleksowe  wsparcie w zakresie dostarczania urządzeń/ konstrukcji, usług i systemów dla przemysłu, budownictwa i infrastruktury. Inwestujemy również w pionierskie technologie, które przyczyniają się do transformacji naszego społeczeństwa w obszarach takich jak cleantech i life science.

Alucrom jest członkiem Granitor. Dla nas Granitor jest symbolem naszego silnego zaangażowania w społeczeństwo i naszej wizji lepszej przyszłości. Mamy świadomość, że nie możemy sami stworzyć lepszej przyszłości – musimy to zrobić razem. Z naszymi współpracownikami, klientami i partnerami biznesowymi. Przeczytaj więcej o grupie Granitor tutaj: www.granitor.se

 

 

 

Alucrom jest blisko klienta

- Rozumiemy potrzeby naszych klientów, co stanowi punkt wyjścia dla naszych usług.
- Jesteśmy innowacyjni i dostosowujemy nasz proces pracy do potrzeb klienta.
- Chronimy interesy naszych klientów, służymy w sposób responsywny i elastyczny.
- Organizujemy naszych specjalistów w unikalne zespoły kompetencyjne, aby zapewnić jak największą wartość dodaną.
Zaufali nam

Profesjonalizm Alucrom

- Jesteśmy partnerem godnym zaufania, dotrzymujemy obietnic, jesteśmy wydajni i dokładni.
- W całym procesie ponosimy dużą odpowiedzialność za jakość, oferujemy wysoką wartość dla klienta i dostarczamy uzgodniony produkt końcowy.
- Mamy otwartą postawę, która jest dla nas ważna, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Nieustannie dążymy do doskonałości, chcąc aby jakość obsługi naszych klientów była na najwyższym poziomie, dlatego korzystamy z konstruktywnych informacji zwrotnych.
Blog: Poradnik eksperta

Branże, dla których realizowaliśmy projekty

- Automotive
- Budownictwo i konstrukcje
- Kolejnictwo
- Maszyny budowlane, rolnicze i komunalne
- Przemysł obronny, malowanie strategiczne
- HVAC
- Oil & gas
- Branża energetyczna
- Branża morska
- Branża chemiczna
- Branża wodno-kanalizacyjna
- Malowanie dekoracyjne
Nasze realizacje

Masz pytania, chętnie na nie odpowiemy. Zamów kontakt!

    Dane podane w formularzu są niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie oraz przedstawienie oferty. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziesz pod linkiem:
    Polityka zachowania poufności