Lakiernia przemysłowa

Dębska Wola

Alucrom Sp. z o.o. Zakład Dębska Wola

Kabina lakiernicza: 12 x 3,6 x 4 m
Kabina śrutownicza: 14 x 3,6 x 4 m
Podnośnik dźwigowy: 10 t
Piec: do 80 °C

Praca w Alucrom

Skontaktuj się z naszym rekrutrem aby pozyskać więcej informacji o pracy w naszych zakładach.
Dołącz do naszego zespołu!

Oddział Alucrom w Dębskiej Woli koło Kielc to nowoczesny zakład lakierniczy specjalizujący się w usługach obróbki strumieniowo-ściernej oraz malowania na mokro elementów wielkogabarytowych takich jak np. konstrukcje stalowe wykorzystywane w przemyśle budowlanym i energetycznym oraz pojazdy ciężkie. Podczas prac malarskich stosujemy zaawansowane technologie ochrony przed korozją przy użyciu wysokiej klasy systemów lakierniczych. Wszystkie procesy realizowane w zakładzie w Dębskiej Woli k. Kielc spełniają międzynarodowe normy jakościowe i środowiskowe, które zostały potwierdzone certyfikatami ISO 9001 i ISO 14001.

 

 

Usługi, jakie świadczymy w zakładzie w Dębskiej Woli

W zakładzie w Dębskiej woli świadczymy szereg usług z zakresu obróbki powierzchni i zabezpieczeń antykorozyjnych takich jak:

– Śrutowanie konstrukcji stalowych — Śrutowanie stali to proces polegający na oczyszczaniu powierzchni stalowych za pomocą śrutu z różnego rodzaju pozostałości i osadów takich jak rdza, lakier, farba, pył itp. Uzyskana w ten sposób gładka powierzchnia doskonale nadaje się do dalszej obróbki i nałożeniu na nią powłok antykorozyjnych.

– Piaskowanie — Oczyszczanie powierzchni z różnego rodzaju powłok za pomocą piasku wypychanego pod wysokim ciśnieniem. Ta metoda dobrze sprawdza się wobec miejsc trudnodostępnych i konstrukcji wielkogabarytowych. Piasek ułatwia również późniejsze malowanie, ponieważ zapewnia czyszczonym elementom doskonałą przyczepność farby.

– Lakierowanie na mokro — metoda nakładania farby ochronnej o właściwościach antykorozyjnych na różnego typu powierzchnie. W przeciwieństwie do malowania proszkowego nie wymaga stosowania pieca lakierniczego, więc można ją wykorzystać do niemal każdego materiału niezależnie od gabarytów i stopnia odporności na wysokie temperatury. Malowanie na mokro pełni również funkcje dekoracyjne.

Zakład wyposażony jest w kabinę śrutowniczą (14 × 3,8 m) i lakierniczą (12 × 3,6 m), a także podnośnik dźwigowy (10 t), dzięki czemu możemy poddać obróbce nawet powierzchnie o niestandardowym kształcie i dużych gabarytach.

Oprócz wyżej wymienionych usług, zakład w Dębskiej Woli k. Kielc realizujemy także kompleksowy proces przygotowania powierzchni w zakresie szpachlowania, mycia i odtłuszczania. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zorganizować również usługi towarzyszące malowaniu takie jak: specjalistyczne pakowanie, podmontaże czy bezpośrednie wysyłki do Klientów finalnych.

 

 

Alucrom — najwyższa jakość ochrony antykorozyjnej

Alucrom to polsko-szwedzka firma działająca w Polsce od 2003 roku. Posiadamy swoje oddziały na terenie województwa dolnośląskiego (okolice Wrocławia — Byków, Oleśnica) oraz świętokrzyskiego (okolice Kielc — Dębska Wola) specjalizując się w nakładaniu powłok antykorozyjnych. Zastosowanie nowoczesnej technologii, indywidualne podejście do potrzeb Klienta, profesjonalizm kadry i szeroki zakres świadczonych usług sprawiły, że od wielu lat cieszymy się zaufaniem branży automotive, producentów maszyn oraz firm budowlanych. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy!

 

 

Skontaktuj się z naszym ekspertem

    Kontaktując się z nami, dane, które wpiszesz w formularzu zostaną zapisane. Zapisujemy te informacje, aby móc przetwarzać Twoje pytania i opinie. Gdy informacje nie są już potrzebne, usuwamy je. Informacje nie są wykorzystywane w żadnym innym celu. Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe przeczytasz na https://www.granitor.se/pl/ochrona-danych

    Inne nasze lakiernie