Byków 1

Zakład Byków 1 świadczy usługi malowania na mokro (hydrodynamicznie) farbami wodorozcieńczalnymi i rozpuszczalnikowymi. Używamy przyjaznych dla środowiska systemów na bazie wody. Nasza dbałość o środowisko potwierdzona jest certyfikatem ISO 14001.

Oddział ten specjalizuje się również w malowaniu dekoracyjnym elementów wielkogabarytowych takich jak: ramy autobusów, pojazdów szynowych i naczep. Realizujemy także projekty dla rynku offshare m.in. malowanie elementów turbin wiatrowych. Świadczymy również usługi wg wymagań NORSOK M-501. Wysokie standardy procesów realizowanych w zakładzie Byków 1 są potwierdzone nie tylko certyfikatem ISO 9001, ale również przez wewnętrznego inspektora Frosio.

Zakład świadczy również usługi przygotowania powierzchni. Śrutowanie odbywa się zarówno śrutem staliwnym jak i metalami nieżelaznymi, takimi jak korund, głównie w przypadku elementów ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować usługi towarzyszące malowaniu, zarówno w procesie przygotowania powierzchni (szpachlowanie), jak i wspierające procesy końcowe takie jak: specjalistyczne pakowanie, konfekcjonowanie czy bezpośrednie wysyłki do klientów końcowych.

Zakład Byków 1 realizuje także projekty z wykorzystaniem technologii Blygold, której Alucrom jest jedynym, oficjalnym przedstawicielem w Polsce.

Byków 1

Byków, ul. Betonowa 1, 55-095 Mirków, Polska

+48 538 242 539

Dane techniczne

Kabina śrutownicza: 16 x 4,5 x 4,5 m

Kabina lakiernicza 1: 16 x 4,5 x 4,5 m

Kabina lakiernicza 2: 10 x 4,5 x 4,5 m

Trawersa: 13 ton