Automotive

W branży Automotive, Alucrom świadczy usługi w zakresie malowanie kataforezą, malowania proszkowego i malowania na mokro. Dzięki w pełni automatycznym liniom technologicznym, a także profesjonalnemu personelowi jesteśmy w stanie spełniać najwyższe standardy obowiązujące w motoryzacji, zachowując przy tym wysoki poziom efektywności kosztowej, jakże istotnej na wysoce konkurencyjnym rynku automotive.
Najwyższa jakość naszych procesów jest potwierdzona certyfikatami IATF 16949 dla lokalizacji Byków 2 oraz Oleśnica (oba zlokalizowane w Polsce – okolice Wrocławia). Dzięki dogodnemu położeniu geograficznemu w pobliżu ważnego w Polsce węzła komunikacyjnego, współpraca z nami pozwala również na optymalizację kosztów logistycznych.
To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to otwartość na nowe formy współpracy. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować usługi towarzyszące malowaniu takie jak specjalistyczne pakowanie, konfekcjonowanie czy bezpośrednie wysyłki do klientów finalnych.
Wymienione wyżej cechy przekładają się na korzyści dla naszych klientów, którzy współpracując z nami zyskują wysokiej klasy partnerstwo nie rezygnując przy tym z optymalnego poziomu kosztów.

Zapoznaj się ze szczegółowymi parametrami zakładów