BLOG

Niestandardowe pytania z audytów

„A czy macie agregat prądotwórczy?”


 

Audyty są nieodłączną częścią relacji biznesowych, zwłaszcza w branżach, gdzie niezawodność i stabilność mają kluczowe znaczenie. W naszych zakładach produkcyjnych często gościmy potencjalnych klientów, którzy chcą mieć pewność, że jesteśmy solidnym partnerem biznesowym. Standardowe procedury audytowe, takie jak VDA 6.3, są nam dobrze znane, ale czasem klienci odbiegają od utartych ścieżek, zadając pytania, które są nietypowe, a nawet zaskakujące.

 

Study case

Jednym ciekawych przypadków było pytanie klienta dotyczące zabezpieczenia przed przerwami w dostawie prądu.

  • Czy macie agregat prądotwórczy?
  • Czy jest regularnie serwisowany i ma książkę przeglądów?
  • Czy jest zatankowany?
  • Czy jest okresowo odpalany, aby sprawdzić poprawność działania?

Z pozoru zwykłe pytania o agregat prądotwórczy, jego serwisowanie, tankowanie i okresowe uruchamianie w celu sprawdzenia działania mogą wydawać się nieistotne w kontekście produkcji. Jednak dla naszej branży, gdzie stabilność procesów jest kluczowa, takie pytania są jak najbardziej uzasadnione.

 

Dlaczego to takie ważne?

Procesy wytrawiania detali wymagają stabilności, a każda przerwa w dostawie prądu może spowodować uszkodzenia i straty. Klient chciał pewności, że jesteśmy gotowi na każdą ewentualność. Sami sobie wyznaczamy ambitne cele i staramy się być przygotowani na każdą sytuację – zapewniamy w ten sposób naszym klientom bezpieczeństwo i stabilność we współpracy.

 

Nie boimy się trudnych pytań

Niezależnie od tego, jak nietypowe czy zaskakujące mogą być pytania, jesteśmy gotowi na nie odpowiedzieć. Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwalają nam zapewnić klientom nie tylko wysoką jakość produktów, ale także poczucie bezpieczeństwa i stabilności we współpracy. Dzięki temu możemy stanąć przed najbardziej wymagającymi audytorami bez obaw o trudne pytania.

Skontaktuj się z nami

BLOG

Porady eksperta

Więcej podobnych treści znajdziesz na naszym blogu. Co tydzień publikujemy nowy artykuł. Znajdziesz tam case study, ciekawe projekty, najczęstsze problemy i ich rozwiązania oraz inne ciekawe treści branżowe.