BLOG

Czy możecie pomalować część proszkowo a część na mokro?

Pomalujecie część proszkowo a część na mokro?


 

Takie pytanie u wielu firm zakończy się negatywną odpowiedzią. Ale nie u nas. W branży przemysłowej wybór odpowiedniej metody zabezpieczenia antykorozyjnego dla detali może być kluczowy dla ich trwałości i wydajności. Wiele firm ogranicza się do jednej technologii, Alucrom zaś oferuje szeroki wachlarz usług antykorozyjnych.

 

 

Rożne kształty, wielkości, powłoki i różne technologie

Specjalizujemy się w zabezpieczeniach antykorozyjnych, a w naszej ofercie znajdziecie różne metody nakładania powłok, takie jak:

 • Lakierowanie manualne na mokro farbami rozpuszczalnikowymi oraz wodnymi.
 • „Ciężka” antykorozja (cynk, etylokrzemiany) – dla detali o masie do 10 ton.
 • Lakierowanie automatyczne na mokro (maksymalne wymiary 2,5 x 2,5 x 0,6 m).
 • Lakierowanie automatyczne proszkowe (maksymalne wymiary 1,5 x 2,5 x 1,1 m).
 • KTL | kataforeza (maksymalne wymiary 1,5 x 2,5 x 1,1 m).
 • Technologia Blygold dla branży HVAC (jesteśmy jedynym oficjalnym partnerem w Polsce).

 

Doświadczony zespół

Tak szeroki wybór metod zabezpieczeń antykorozyjnych wymaga fachowego doradztwa. W naszym zespole znajdziesz ekspertów Frosio level III, doświadczonych technologów z wieloletnim stażem, specjalistów z wykształceniem chemicznym, ale przede wszystkim ludzi, którzy z pasją wykonują swoją pracę i z całą pewnością znajdą odpowiednie rozwiązanie, dopasowane do potrzeb oraz budżetu klienta.

 

Zrównoważona przyszłość

Wierzymy, że Wasze produkty napędzają zrównoważoną przyszłość. My również chcemy wziąć aktywny udział w jej budowaniu, poprzez opracowywanie rozwiązań zapewniających odpowiednio długą trwałość powłoki zabezpieczającej przed korozją. Tylko razem możemy zbudować dobre produkty, pojazdy i obiekty, które przetrwają próbę czasu!

 

Jeden dostawca wielu usług antykorozyjnych to:

 1. Wygodna obsługa logistyczna i łatwiejsze zarządzanie logistyką, co skraca czas potrzebny na organizację procesów i redukuje ryzyko opóźnień.
 2. Spójna jakość i standardy: taki dostawca zapewni spójną jakość pracy oraz przestrzeganie tych samych standardów i procedur, co przekłada się na większą pewność co do ostatecznego rezultatu.
 3. Oszczędność czasu i kosztów: Konsolidacja usług antykorozyjnych przynosi Klientowi oszczędność czasu i kosztów związanych z administracją, negocjacjami, fakturami oraz przemieszczaniem się między wieloma kontrahentami.
 4. Dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta: Wiele usług w jednym miejscu daje dostosowania do indywidualnych potrzeb Klienta, zapewniając kompleksowe rozwiązania, które spełniają konkretną specyfikację i wymagania.
 5. Wsparcie i doradztwo specjalistyczne: łatwiejszy dostęp do specjalistycznego wsparcia i doradztwa – zespół naszych ekspertów może pomóc w wyborze optymalnych rozwiązań.

 

Jeśli preferujesz mieć wszystkie usługi antykorozyjne u jednego, sprawdzonego dostawcy dla większej wygody i spójności procesu, skontaktuj się z nami. Wspólnie wypracujemy najlepsze rozwiązanie!

Zapraszam do kontaktu

BLOG

Porady eksperta

Więcej podobnych treści znajdziesz na naszym blogu. Co tydzień publikujemy nowy artykuł. Znajdziesz tam case study, ciekawe projekty, najczęstsze problemy i ich rozwiązania oraz inne ciekawe treści branżowe.