BLOG

Certyfikaty ISO/IAFT gwarancją stabilnej współpracy

ISO i IATF gwarancją stabilnej i pewnej współpracy


 

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesowym, utrzymanie stabilności i niezawodności w relacjach partnerskich jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. Jednym z narzędzi wspierających ten cel są certyfikaty jakości. Dla Alucrom Polska, posiadanie tych certyfikatów nie tylko świadczy o wysokim poziomie jakości i dbałości o środowisko, ale także stanowi gwarancję stabilnej i pewnej współpracy z naszymi partnerami.

Jako Alucrom Polska możemy pochwalić się posiadaniem certyfikatów:

  • ISO 9001:2015
  • ISO 14001:2015
  • IATF 16949

Więcej o certyfikatach

 

Jakość, na jaką zasługujesz, trwałość na jaką liczysz!

Jednym z filarów naszej organizacji jest zapewnienie klientom najwyższej jakości produktów i usług. Posiadanie certyfikatów ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015 nie jest tylko formalnością, ale dowodem naszego zaangażowania w ciągłe doskonalenie i spełnianie oczekiwań naszych klientów. Regularne audyty klientów oraz jednostek certyfikujących są integralną częścią naszej strategii, której celem jest utrzymanie optymalnego poziomu procesów zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także pewność, że ich potrzeby i oczekiwania są dla nas priorytetem.

Wierzymy, że skuteczne wdrażanie i przestrzeganie wymogów norm jakościowych i środowiskowych pomaga nam kreować wizerunek stabilnego i pewnego partnera, z którym można nawiązać długoletnią współpracę i zapomnieć o problemach.

 

Jak Polska wypada na tle innych krajów?

Co ciekawe, w krajach generujące podobne PKB do Polski (Turcja, Szwecja) znajdziemy znacznie mniej wydanych certyfikatów ISO. Poniżej dane porównawcze za 2020 rok:

  • Szwecja: PKB – 547 MLD $, liczba certyfikatów – 3 477
  • Turcja: PKB – 720 MLD $, liczba certyfikatów – 7 290
  • Polska: PKB – 599 MLD $, liczba certyfikatów – 11 460
Pomimo zbliżonych wartości PKB, Polska posiada znacznie większą liczbę certyfikatów, co świadczy o silnym zobowiązaniu polskich firm do utrzymania wysokich standardów jakości i budowania zaufania wśród kontrahentów. Jesteśmy dumni, że znajdujemy się w gronie takich firm.  Jest to także istotny czynnik w umacnianiu pozycji Polski na arenie międzynarodowej jako stabilnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Masz pytania. Zapraszamy do kontaktu

BLOG

Porady eksperta

Więcej podobnych treści znajdziesz na naszym blogu. Co tydzień publikujemy nowy artykuł. Znajdziesz tam case study, ciekawe projekty, najczęstsze problemy i ich rozwiązania oraz inne ciekawe treści branżowe.