BLOG

Jak zwiększyć efektywność urządzeń HVAC?

Czy wiesz, że korozja i zanieczyszczenia w wymiennikach ciepła obniżają efektywność urządzeń HVAC?


Każdy, kto zajmuje się klimatyzacją, wie, jak ważne jest utrzymanie wymienników ciepła w doskonałym stanie. To kluczowy element zapewnienia wydajności układu klimatyzacji i kontrolowania zużycia energii. Alucrom jest jedynym i oficjalnym partnerem Blygold w Polsce, pioniera w dziedzinie ochrony antykorozyjnej urządzeń HVAC.

Dlaczego warto wybrać usługi malowania wymienników ciepła, chłodnic i urządzeń HVAC w oparciu o technologie Blygold?


Korzyści stosowania technologii Blygold®

  • Ochrona przed korozją – powłoki Blygold to gwarancja doskonałej ochrony przed korozją dla wymienników ciepła, chłodnic i urządzeń HVAC. Skutecznie zapobiegają korozji galwanicznej i wżerowej, które mogą obniżać wydajność urządzeń.
  • Długotrwała wydajność – dzięki nim można kontrolować zużycie energii, przedłużać żywotność i obniżać koszty cyklu życia urządzeń.
  • Oszczędność energii – przy zastosowaniu odpowiednich powłok można oszczędzić nawet do 30% kosztów energii, co przekłada się na zrównoważoną i ekonomiczną eksploatację urządzeń HVAC.
  • Dostosowane rozwiązania – szeroką gama powłok dostosowanych do różnych urządzeń HVAC, powłoki o różnych właściwościach, w tym elastyczne powłoki mikrokanałowe, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne i gięcie.
  • Unikalne produkty i usługi – powłoki są opracowane specjalnie do ochrony antykorozyjnej urządzeń HVAC. Wykorzystywane są innowacyjne technologie, które gwarantują trwałą ochronę.
  • Wsparcie profesjonalistów – posiadamy doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają się na ochronie antykorozyjnej urządzeń HVAC. Możesz polegać na naszym doświadczeniu i wiedzy.


Jeśli zależy Ci na efektywności energetycznej i trwałości Twojego urządzenia HVAC, to technologia, którą dysponujemy jest dla Ciebie.  Inwestujesz w długoterminową wydajność i oszczędności energetyczne. Zapraszamy do kontaktu.

Masz pytania, skontaktuj się z nami!

JAKOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE W TRWAŁOŚĆ

Alucrom to jedyny autoryzowany partner Blygold w Polsce

Nasze usługi ochrony antykorozyjnej obejmują

BLOG

Porady eksperta

Więcej podobnych treści znajdziesz na naszym blogu. Co tydzień publikujemy nowy artykuł. Znajdziesz tam case study, ciekawe projekty, najczęstsze problemy i ich rozwiązania oraz inne ciekawe treści branżowe.