BLOG

Odległość to żaden problem

Jesteście daleko od naszego zakładu, czy to nie będzie przeszkodą we współpracy?


 

Czy odległość geograficzna może stanowić przeszkodę w efektywnej współpracy? To pytanie, które często zadają sobie potencjalni klienci, zwłaszcza ci, którzy są oddaleni od naszych zakładów. Jednak w dzisiejszych czasach dystans nie jest już tak istotnym czynnikiem jak kiedyś. Wielu klientów przekonało się, że czasem nawet mimo wielu kilometrów, warto nawiązać współpracę z nami.

 

Elastyczność w realizacji projektów

Wielu naszych klientów jest rozproszonych, ale to nie przeszkadza w realizacji projektów. Dzięki doświadczeniu w pracy z krajowymi i zagranicznymi partnerami podchodzimy bardzo elastycznie do wymagań potencjalnych kooperantów.

 

Doświadczenie i terminowość

Będąc na polskim rynku od 21 lat pracowaliśmy z wieloma systemami obsługi logistycznej naszych klientów. Mamy wdrożony system EDI, możemy zapewnić obsługę spedycyjną oraz odpowiednio zabezpieczymy gotowy produkt.

Nie bez powodu nasza terminowość dostaw wyniosła w 2023 ponad 98%.

 

Z życia wzięte…

Doskonałym przykładem jest nasz zakład w Dębskiej Woli, gdzie detale od surowe detale muszą pokonać około 300 km, aby następnie zabezpieczone antykorozyjnie ruszyły na zachód w ponad 1000-kilometrową podróż do klienta.

Mimo, że nasze zakłady są zlokalizowane na Dolnym Śląsku i Ziemi Świętokrzyskiej, zapraszamy do współpracy firmy z całej Polski.

 

Chcesz się przekonać jak to działa w praktyce, a może masz dalej wątpliwości czy odległość rzeczywiście nie będzie problematyczna? Skontaktuj się  z nami, doradzimy i rozwiejemy Twoje obawy.

 

Zadzwoń lub napisz do mnie!

BLOG

Porady eksperta

Więcej podobnych treści znajdziesz na naszym blogu. Co tydzień publikujemy nowy artykuł. Znajdziesz tam case study, ciekawe projekty, najczęstsze problemy i ich rozwiązania oraz inne ciekawe treści branżowe.