REALIZACJE

Szpitale

Dlaczego ochrona systemu HVAC w szpitalach jest niezbędna?

Gazy miejskie i wilgotność są wysoce korozyjne

Gazy miejskie i wilgotność przyspieszają proces korozji metalowych elementów systemu HVAC, co może prowadzić do awarii, większych kosztów i przestoju.

Najwyższa jakości powietrza i higiena

Systemy HVAC pomagają w usuwaniu zanieczyszczeń powietrza, takich jak wirusy, bakterie czy alergeny, dlatego ich funkcjonowanie, wydajność i bezawaryjność jest tak ważna,

Odpowiedniej temperatura i wilgotności powietrza

Wiele procedur medycznych wymaga precyzyjnej kontroli temperatury i wilgotności w celu zapewnienia optymalnych warunków dla pacjentów i personelu.

Komfort personelu i pacjentów

Komfort termiczny i klimatyczny ma istotne znaczenie dla dobrostanu pacjentów i efektywności pracy personelu medycznego.

Dlaczego to takie ważne?

Poziom higieny w szpitalach i placówkach medycznych musi być najwyższy. Klimatyzacja w tym procesie jest kluczowa. Systemy klimatyzacyjne, które służą do kontrolowania wilgotności, temperatury, poziomu CO2 i innych parametrów powierza w pomieszczeniach, mogą być również przyczyną przenoszenia chorób w szpitalu. Dlatego stosujemy specjalne środki zapobiegawcze, aby zapewnić optymalną wydajność systemów klimatyzacji w szpitalach i zmniejszamy ryzyko rozwoju epidemii. Szpitale na całym świecie korzystają z unikatowej ochrony Blygold, aby zapewnić wysoce wydajny i higieniczny system klimatyzacji.

Szpital Akademicki

Amsterdam, Holandia

Realizacje

Korzyści

✔ Oszczędność energii do 20%
✔ Przedłuża żywotność systemu
✔ Zapobiega uszkodzeniu systemu klimatyzacyjnego
✔ Dostępne są również powłoki niezawierające LZO i na bazie wody

Zabezpieczenia przed bakteriami, pleśniami i wirusami są niezwykle istotne, gdyż stanowią one poważne zagrożenie. Naszym priorytetem jest zapewnienie jak najlepszej ochrony w trakcie rekonwalescencji naszych pacjentów.

W sektorze zdrowia, każdy wydany pieniądz ma ogromne znaczenie. Dlatego możliwość obniżenia kosztów przy zachowaniu najwyższych standardów ochrony jest niezwykle pożądana.