Obudowy wież chłodniczych, central, klimatyzatorów

Ochrona antykorozyjna urządzeń HVAC wewnętrznych i zewnętrznych

Oferujemy szeroką gamę powłok dla wewnętrznych i zewnętrznych urządzeń systemu HVAC. Powłoki mogą być konieczne dla wież chłodniczych, central wentylacyjnych, klimatyzatorów (zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych) oraz rurociągów. Decyzja o zastosowaniu powłoki może wynikać z względów estetycznych lub konieczności ochrony w środowisku silnie narażonym na korozję. Oferuje usługi antykorozyjne i dedykowane powłoki dostosowane do różnych scenariuszy. Posiadamy preparaty 1, 2 i 3-warstwowe, które zapewniają ochronę urządzeń na poziomie klasy C5-M.
Zobacz nasze realizacje

Dlaczego warto stosować specjalistyczne powłoki?

✔ ochrona nawet do klasy antykorozyjnej C5-M
✔ przedłużenie żywotności urządzenia
✔ specjalistyczne powłoki na obudowy, szafki, rury, elementy HVAC, itd.
✔ spełnianie wymagań architektonicznych

Oferujemy szeroką gamę produktów i usług opracowanych do powlekania także zewnętrznych elementów wyposażenia HVAC, przeznaczonych do najróżniejszych zastosowań.
Przeczytaj o tym więcej

Powłoka ochronna zgodna z ISO12944

Aby sprostać wymaganiom ekspertów, inżynierów i konsultantów w doborze optymalnej ochrony antykorozyjnej dla danej sytuacji, bazujemy na wytycznych określonych w normie ISO 12944. Ta międzynarodowa norma precyzuje różne klasy korozyjności i stanowi odniesienie dla ochrony antykorozyjnej konstrukcji stalowych za pomocą systemów malarskich.

Preparaty do powlekania Blygold spełniają normę ISO 12944 i zapewniają ochronę Twojego sprzętu HVAC nawet w najbardziej korozyjnych warunkach (klasa C5-M). Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług, zapraszamy do kontaktu.
Więcej o technologii Blygold

Porównanie

JAKOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE W TRWAŁOŚĆ

Lider w ochronie antykorozyjnej - lider w trwałości

Masz pytania, chętnie na nie odpowiemy. Zamów kontakt!

    Dane podane w formularzu są niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie oraz przedstawienie oferty. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziesz pod linkiem:
    Polityka zachowania poufności