Oleśnica

Zakład w Oleśnicy, dzięki najnowocześniejszej technologii malowania proszkowego i E-coat (KTL), jest dopasowany do wymagań klienta z branży automotive.

Zakład świadczy usługi przygotowania powierzchni z wykorzystaniem technologii fosforanowania cynkowego oraz klasycznego śrutowania.

Dzięki w pełni automatycznym liniom technologicznym, a także profesjonalnemu personelowi jesteśmy w stanie spełniać najwyższe standardy obowiązujące w motoryzacji, zachowując przy tym wysoki poziom efektywności kosztowej, jakże istotnej na wysoce konkurencyjnym rynku automotive. Realizowane przez nas procesy spełniają najwyższe wymagania przemysłu motoryzacyjnego, co potwierdza posiadany przez nas certyfikat IATF 16949.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować usługi towarzyszące malowaniu takie jak specjalistyczne pakowanie, konfekcjonowanie czy bezpośrednie wysyłki do klientów finalnych.
Wykorzystując wiedzę i doświadczenie naszego zespołu ekspertów jesteśmy w stanie zaproponować i wdrożyć rozwiązania dopasowane do indywidulanych potrzeb klienta.

Oleśnica

ul. Krzywoustego 32J, 56-400 Oleśnica, Polska

+48 532 951 364

Dane techniczne

Automatyczna kabina śrutownicza: 1,5 x 2 m

Automatyczna linia przygotowania powierzchni: 1,5 x 2,5 x 1,1 m

Automatyczna linia KTL: 1,5 x 2,5 x 1,1 m

Automatyczna linia lakierowania proszkowego: 1,5 x 2,5 x 1,1 m