Oferta pracy

Pracownik produkcji

Stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI

Lokalizacja: Zakład w Bykowie

Opis stanowiska:

  • prace fizyczne związane z przygotowaniem materiałów do lakierowania
  • pakowanie oraz zabezpieczanie produktu zgodnie z zaleceniami Klientów
  • transport gotowych produktów w obrębie zakładu
  • wsparcie produkcji

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy produkcyjnej (mile widziane)
  • odpowiedzialność i samodyscyplina
  • dyspozycyjność (praca w systemie 3 zmianowym)
  • sumienność oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • dodatkowe benefity tj. karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą czy bony na święta,możliwość
  • doskonalenia umiejętności oraz udział w kursach pozwalających zdobyć nowe uprawnienia, min. kurs OWW, lifty, prace gorące itd.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o dodanie poniższej: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Szczegóły oferty

Skontaktuj się z naszym rekruterem

    Kontaktując się z nami, dane, które wpiszesz w formularzu zostaną zapisane. Zapisujemy te informacje, aby móc przetwarzać Twoje pytania i opinie. Gdy informacje nie są już potrzebne, usuwamy je. Informacje nie są wykorzystywane w żadnym innym celu. Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe przeczytasz na https://www.granitor.se/pl/ochrona-danych