Oferta pracy

Technik utrzymania ruchu

Stanowisko: TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Lokalizacja: Zakład w Oleśnicy

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń
  • Dokonywanie napraw interwencyjnych w zakładzie
  • Dokonywanie napraw prewencyjnych zgodnie z planem
  • Raportowanie wyników prac

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość budowy i obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • Sumienność, zaangażowanie
  • Uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz współpracy z zespołem
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Prosimy o dodanie poniższej: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Szczegóły oferty

Skontaktuj się z naszym rekruterem

    Kontaktując się z nami, dane, które wpiszesz w formularzu zostaną zapisane. Zapisujemy te informacje, aby móc przetwarzać Twoje pytania i opinie. Gdy informacje nie są już potrzebne, usuwamy je. Informacje nie są wykorzystywane w żadnym innym celu. Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe przeczytasz na https://www.granitor.se/pl/ochrona-danych